"81 İlde Büyük Bir Aileyiz."

İletişim Hattı +90 (312) 911 28 06
Haberler

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Kamuran YAZICI'yı makamında ziyaret ettik.

  • 05.10.2019
  • enkamuder

 

Federasyonumuzun ve Derneğimizin Genel Başkanı Bülent Kapu. Genel Başkan Yardımcısı Lokman Gök ve Genel Sekreteri Kenan Özel, Karayolları Genel Müdür Yardımcısı iken TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğüne Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanan ve görevine başlayan Kamuran YAZICI'yı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Yapılan ziyarette TCDD Taşımacılık A.Ş. bünyesinde çalışan işçi ve memur engelli çalışanlarımız ile ilgili yaşanan sıkıntılar ve çözümleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapan Başkanımız, Kurum içerisinde yapılacak tüm çalışmalarla ilgili gereken desteğin Dernek ve Federasyon olarak verilebileciğini belirtmiştir.

Ayrıca Nisan/2019 döneminde Antalya Side bölgesinde gerçekleştirmiş olduğumuz ve Karayolları Genel Müdür Vekili iken desteklerini esirgemeyerek bünyelerinde çalışan Engelli çalışanları da Engelli Motivasyon Semineri çalışmamıza gönderilmesini sağlayarak o süreçte büyük destek verdiği için Genel Müdürümüze ayrıca teşekkürlerimizi sunduk.

Yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getiren Genel Müdürümüz, "Dernek ve Federasyonun kurumsal açıdan engelli çalışanlara fayda sağlayacak her türlü çalışma ve projeyi TCDD Taşımacılık A.Ş. olarak destekleyeceklerini" belirtmiştir.

Ziyaretin anısına Değerli Genel Müdürümüz Kamuran YAZICI beye EYAF ve En-Kamu-Der adına Genel Başkanımız Bülent Kapu tarafından hediye verilmiştir.

Sayın Genel Müdürümüze yeni görevinin hayırlı olmasını diliyor, başarılar temenni ediyoruz.
  • TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Kamuran YAZICI'yı makamında ziyaret ettik.
  • TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Kamuran YAZICI'yı makamında ziyaret ettik.
  • TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Kamuran YAZICI'yı makamında ziyaret ettik.